„Zadbaj o serce”

wpis w: Bez kategorii | 0

Program ambulatoryjnej rehabilitacji kardiologicznej dla mieszkańców Piotrkowa Trybunalskiego i okolic.
Współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Kardio-Med. W w współpracy z Przychodnią Hipokrates uzyskał dofinansowanie na realizację projektu w ramach RPO WŁ na lata 2014-2020 Poddziałania X.3.1 Programy z uwzględnieniem rehabilitacji medycznej ułatwiające powroty do pracy oraz umożliwiające wydłużenie aktywności zawodowej.

Cel główny projektu „Zadbaj o serce – program ambulatoryjnej rehabilitacji kardiologicznej dla mieszkańców Piotrkowa Trybunalskiego i okolic” , to wdrożenie i realizacja w latach 2017-2018 programu zdrowotnego dla 230 mieszkańców województwa łódzkiego: Piotrkowa Trybunalskiego i gmin ościennych w celu utrzymania i przedłużenia aktywności zawodowej, w tym szczególnie przedłużenia aktywności zawodowej osób powyżej 50 roku życia.

Wśród osób, które mogą zgłaszać się do udziału w programie są m.in. dorosłe osoby, które zamieszkują obszary wiejskie i są w wieku aktywności zawodowej (pracujące lub planujące powrót na rynek pracy).

Uczestnictwo w projekcie daje im szansę bezpłatnego skorzystania z kompleksowej rehabilitacji kardiologicznej tj. konsultacji specjalisty kardiologa, cyklu zajęć edukacyjnych z zakresu m.in. zdrowego żywienia, zajęć ruchowych, pod opieką rehabilitanta w oparciu o indywidualny plan aktywności fizycznej ustalony przez kardiologa, indywidualnych konsultacji z dietetykiem i psychologiem oraz badań biochemicznych.

W celu uzyskania szczegółowych informacji związanych z udziałem w projekcie prosimy o kontakt tel. 44 6496320, 601332230.

Zachęcamy do zgłoszenia się do swojego lekarza,który może skierować do uczestnictwa w programie.

Poniżej formularz zlecenia udziałów programie przez lekarza POZ.

POBIERZ FORMULARZ (Word)

POBIERZ FORMULARZ (PDF)

WIĘCEJ INFORMACJI