Firmowe strony internetowe dla każdego

Pewnie zastanawiasz się nad wyborem firmy, która projektuje strony www. Najlepszym sposobem na wybór jest sprawdzenie dotychczas zrealizowanych projektów oraz bezpośredni kontakt telefoniczny z projektantem www. Bardzo wiele osób ma pozajmowane terminy, jest niedyspozycyjna, nie odbiera lub w inny sposób kontakt jest utrudniony. Często jest również tak, że z projektantem www trudno jest się dogadać ze względu na różnego rodzaju bariery – językowe, kulturowe, obyczajowe itp.

Niniejsza strona internetowa została wykonana przez Petite Pages, która od wielu lat na rynku stworzyła ponad setkę (liczba ta ciągle rośnie) stron internetowych. Projekty są z różnych branży i gałęzi biznesu oraz z wszelkich możliwych regionów kraju. Projektujemy strony internetowe na terenie całej Polski, a wszelka wymiana informacji odbywa się za pośrednictwem telefonu lub maila.

Strony internetowe oparte na silniku WordPress

Naszym wyborem zaplecza do wykonywanej strony www jest WordPress – najpopularniejszy na świecie CMS, na którym opiera się 35% stron internetowych. Tak, nie przewidziałeś się. Na WordPressie stroi ponad jedna trzecia internetu. Innymi słowy – co trzecia strona internetowa posiada zainstalowany ten system CMS.

Jest to idealny wybór dla każdego, kto pragnie mieć responsywną i nowoczesną stroną internetową, a łatwość jego obsługi dla użytkownika jest nieporównywalna z innymi systemami zarządzania treścią. Po każdym wykonanym projekcie strony internetowej przeprowadzamy szkolenie, na którym wyjaśnimy sposób edycji treści, wymiany zdjęć czy dodawania artykułów. Dzięki temu samodzielnie będziesz w stanie administrować stroną www bez konieczności płacenia za każdym razem, gdy potrzebujesz jakiejś zmiany.

Co nas wyróżnia na tle innych firm tworzących strony internetowe?

Wniosek z powyższego wyjaśnienia jest prosty – za usługę stworzenia profesjonalnej strony www płacisz tylko raz. Nie pobieramy żadnych ukrytych opłat, a dla ciebie jedyne dodatkowe koszty to hosting oraz domena. Na życzenie możemy rozbudować twoją stronę www o dodatkowe funkcjonalności. Gdy biznes chwyci i już rozwiniesz skrzydła, można uzupełnić witrynę www o dodatkowe zakładki czy integracje. Nawet zwykłą wizytówkę www możemy zamienić w pełnoprawny sklep internetowy.

O wyglądzie strony www decydujesz sam. Możesz zaufać naszemu doświadczeniu i jedynie podesłać treści do wprowadzenia lub też możesz samodzielnie powiedzieć co i gdzie ma się znajdować. Możesz nam nawet wysłać link do konkurencyjnej strony internetowej czy jakiejkolwiek innej, która ci się podoba. Nie szkodzi, że to wielka korporacja, a ty dopiero zaczynasz. Zrobimy, zainspirujemy się. Dzięki temu ty będziesz miał wymarzoną stroną internetową, która w żaden sposób nie odstaje od największych graczy na rynku.

Od czego zacząć tworzenie strony internetowej?

Przede wszystkim od kontaktu z Petite Pages. Opowiesz nam o swoim projekcie czy pomyśle na biznes, a my bezpłatnie wycenimy stronę internetową i doradzimy najlepsze oraz najtańsze rozwiązania. Bo szczerze mówiąc – nie zależy nam na twoich pieniądzach tak bardzo jak na tym, byś mógł nas polecić dalej i by twój biznes przetrwał. Dzięki twojej stronie internetowej my będziemy bardziej widoczni, a jej nowoczesny wygląd i design przyda się nam by pochwalić się realizacją strony www innym, niezdecydowanym klientom.

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej, zajrzyj bezpośrednio do nas pod adres – https://petitepages.pl/